Якщо тільки (2004) WEB-DL


Жанр: фентезі, драма, мелодрама, комедія
Країна: США, Велика Британія

Кінокомпанія: Intermedia Films, Outlaw Productions, Love Spell Entertainment, Box Film, Bondesen-Graup, If Only Production Services Ltd., Tapestry Films
Режисер: Джил Джанґер / Gil Junger
Актори: Дженіфер Лав Г'юїтт / Jennifer Love Hewitt, Пол Ніколлс / Paul Nicholls, Люсі Девенпорт / Lucy Davenport, Том Вілкінсон / Tom Wilkinson, Діана Хардкесл / Diana Hardcastle, Теренс Гарві / Terence Harvey, Невілл Філліпс / Neville Phillips, Кевін Мур / Kevin Moore, Рой Семпсон / Roy Sampson та інші.

Сюжет:
Щодня ми приймаємо рішення, які впливають не лише на власну долю, але й долі людей, що оточують нас. Так, ланка за ланкою з'являється міцний ланцюжок подій, зруйнувати який нам несила. Але...раптом вийде?..
Саманта - американка, вчиться музиці в Лондоні. Вона гарна, рвучка, імпульсивна й емоційна - вона закохана. Її друг Ян весь в справах, він весь час зайнятий і практично одружений на своїй роботі. Це руйнує їх стосунки з Самантою. Але все перевертає трагічна випадковість - безглузда автокатастрофа забирає життя Саманти, і Ян, нарешті, розуміє, що він втратив в своєму житті. Якби тільки Ян міг повернути час назад, якби тільки він міг прожити цей фатальний день заново, якби тільки ... І доля надає йому цей шанс.

Тривалість: 01:35:45
Якість: WEB-DL 720p
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1280x718
бітрейт: 3960 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: псевдодубляж
кодек: AC3 2.0 [стерео]
бітрейт: 192 кб/с
Видео - Фильмы онлайн

1280 x 704, 636 MБ, 95:45
Якщо тільки (2004) WEB-DL