Інше життя, або втеча з того світу (2006) SiteRip


Жанр: біографічний, драма, комедія
Країна: Україна

Кінокомпанія: Укркінохроніка, Міністерство культури та туризму України
Режисер: Володимир Артеменко
Актори: Василь Баша, Інна Капінос, Ірина Мельник, Володимир Ніколаєнко, Галина Корнєєва та інші

Сюжет:
Розповідь про нелегку долю непересічного актора і про деякі факти з біографії знаменитого українського коміка Миколи Федоровича Яковченка, що став прообразом головного героя фільму. Михайло Колобок, народний артист, який втратив життєві орієнтири, пристрастився до зеленого змія, почав втрачати сім'ю, роботу, сенс життя. І тільки завдяки сильному почуттю, яким є любов, головний герой змінюється, і для нього починається зовсім інше життя.
Це картина, знята на студії «Укркінохроніка». Вона розповідає про непросту долю непересічного актора та деякі факти з біографії Миколи Федоровича. Головні ролі зіграли Василь Баша, Інна Капінос, Ірина Мельник та інші.
Вже 32 роки, як пішов у безсмертя Микола Федорович Яковченко, а його досі пам'ятають та люблять численні шанувальники його таланту. У сквері біля Театру ім. І. Франка, де він працював, встановлено пам'ятник Яковченку та його другу-псу Фанфану. Тут завжди багатолюдно. Дорослі сідають на бронзову лавку поруч із скульптурою актора, а діти люблять «попестити» його собаку Фанфана та сфотографуватися на пам'ять... Яковченка обожнювали публіка і колеги, він був актором величезного таланту, щирою, дотепною людиною, коміком з душею трагіка, майстром епізоду, про нього й досі ходить чимало історій — веселих і сумних.

Тривалість: 01:15:47
Якість: SiteRip-AVC
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 640 х 480
бітрейт: 410 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: AAC
бітрейт: 126 кб/с
Видео - Фильмы онлайн

640 x 480, 281 MБ, 75:47
Інше життя, або втеча з того світу (2006) SiteRip