Невидимі (2016)


Жанр: документальний, спорт
Країна: Україна

Режисер: Богдан Кутєпов
Актори: паралімпійські чемпіони України 2016 року

Сюжет:
Гостросюжетний документальний фільм про 3 мільйони людей з інвалідністю, феномен українських паралімпійців і боротьбу сліпих з чиновниками — Hromadske.Doc

У 2010 році в Україні запрацювала конвенція ООН про права людей з інвалідністю. Три мільйони невидимих отримали шанс зажити по-новому. Але щось пішло не так. Навіть в центрі столиці продовжуть зводити будівлі без пандусів, що вже казати про доступність маленьких міст та сіл. Ніхто не адаптовує непристовані лікарні та громадський транспорт. Але всі щиро радіють і пишаються здобутками паралімпійців.

Ніч із 21-го на 22 вересня. Дощ. Зазвичай порожній термінал F аеропорту Бориспіль вщент забитий людьми, які приїхали зустріти збірну — депутати з пишними букетами, чиновники, рідні та друзі спортсменів, громадські активісти, найбільше — незнайомих нам звичайних людей, які прийшли привітати українських паралімпійців. Так зустрічали лише першу частину збірної, до двох інших, які прибували у наступні дні — уваги було менше.

Тільки вдумайтесь у цю цифру — 170 медалей, 109 рекордів? В чому феномен паралімпійської збірної, яка цьгоріч посіла третє місце у світі? Відповідь на це питання шукав Богдан Кутєпов у документальному проекті «Невидимі».

Тривалість: 00:44:05
Видео - Документальное

1280 x 720, 669 MБ, 44:4
Невидимі (2016)