Візитівка Карпат. Верховина (2016) WEBDLRip


Жанр: документальний
Країна: Україна

Телеканал: UA:Перший
Опис:
"Візитівка Карпат" – десять документальних відеоісторій про маловідомі Карпати, тамтешніх людей і особливу місцеву культуру. Цей тревел-серіал молодих українських журналістів і відеографів – результат навчально-польового проекту, організованого Школою журналістики Українського католицького університету за підтримки інформаційного порталу mymedia.org.ua.

Двадцятеро учасників Відеокемпу у липні цього року мандрували Верховинським районом Івано-Франківської області. Попри підготовлені завчасно сценарії стрічок журналістам траплялося фільмувати й несподівані знахідки.

Про хату-галерею, життя від весни до осені на полонині без зв’язку із зовнішнім світом, про 14 корів, 94 вівці, 13 телиць, 7 кіз, 4 телят і 3 свиней у господарстві батька й сина, неймовірні вироби різьбяра, який попри проблеми з зором не може відмовитися від справи життя, гру на 15-ти народних музичних інструментах, які лишив у спадок батько, а також про те, де в Карпатах Параджанов зустрічав Новий рік, печери, міфологію і діалект гуцулів – розкажуть десять документальних відеоробіт.

Тривалість: 38:16
Якість: WEBDLRip
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1280 x 720
бітрейт: 1487 кб/c

Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: AAC 2.0
бітрейт: 126 кб/с
Видео - Документальное

1280 x 720, 407 MБ, 38:16
Візитівка Карпат. Верховина (2016) WEBDLRip