Василь Пилипчак - Музична драма №2 (2012) SATRip


Країна, місто: Україна, Київ
Режисер-постановник: Вікторія Рацюк
Композитор: Василь Пилипчак

Музиканти:
Володимир Дмитрів - валторна
Дар'я Гусакова - віолончель
Дмитро Ульянов - дзвони, малий барабан
Ярослава Сергієнко - арфа
Валентина Бондар - декламація
Тамара Ходакова - сопрано
Роман Шнуренко - тенор
Олексій Василенко - бас
Дар'я Біцюк - фортепіано

Опис:
У виконанні столичних музикантів прозвучить світова прем'єра твору українського композитора Василя Пилипчака «Музична драма» №2 для дев’яти виконавців на слова українських поетів.
Від інтимної лірики - до прояву патріотичної громадської позиції; від легкого гумору – до їдкого сарказму; від проявів психологічної безпорадності – до вільного лету думки поезії «київської школи». Все ж усі тексти «Музичної драми» поєднані формою діалогу: поетів між собою, присвятами, чи навіть зверненням до конкретних історичних осіб, або опису певних драматичних історичних ситуаційних колізій.
Василь Пилипчак, багатогранний композитор, у доробку якого є балет «Ісе моноґатарі», вокально – симфонічний твір «Мій прекрасний рідний краю» на слова Іллі Чавчавадзе, «Requiem da camera» пам’яті видатного українського піаніста і педагога Б. Архімовича, камерна симфонія «Молитва цикад» - об’єднавши на перший погляд тексти не сумісні між собою у єдиному циклі, маючи всі ознаки у кожному вірші маленької, або вселенської драми, - засобами музики поставив поета у центр драми людської, всенародної
Під час написання “Музичної драми” композитор звернувся до поезії визнаних українських майстрів слова ХХ ст. і сучасності : Тараса Шевченка, Мар’яни Савки, Василя Стуса, Ігоря Римарука, Василя Герасим’юка, Мирослава Лаюка, Миколи Воробйова, Маріанни Кіяновської, Івана Малковича, Михайла Григоріва, Василя Голобородька, Євгена Маланюка. Цілком закономірно, що більшість з них будуть присутні на цій мистецькій події, яка об’єднала музичне і поетичні кола у єдине ціле.

Тривалість: 01:10:44
Якість: SATRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 704 х 528
бітрейт: 2000 кб/с

Аудіо:
мова: українська
кодек: AC3 2.0
бітрейт: 192 кб/с
Видео - Театр

704 x 528, 296 MБ, 70:45
Василь Пилипчак - Музична драма №2 (2012) SATRip