Інкрустації (2011) SATRip


Жанр: поетична вистава
Країна: Україна

Режисер: Олена Шапоренко
Вірші: Ліна Костенко
Автор ідеї: Лідія Вовкун
Актори: Лідія Вовкун, Леся Тельнюк, Галина Тельнюк

Сюжет:
Молодий театр, до Дня народження великої української поетеси Ліни Костенко презентує поетично-музичну виставу «Інкрустації», що складається з віршів поетеси різних періодів життя.
Поруч з н.а.України Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі : з.а.України Лесі та Галини Тельнюк. До вистави, що складається з трьох умовних частин - Дорога до любові, Я і Світ, Я і Вічність, увійшли вірші з різних поетичних збірок авторки: "Крізь роки і печалі", "Безсмертним рухом скрипаля", "Осінні сонети", "Інкрустації", "Летючі катрени", "Душа шукає ..... в словах".
Три жінки, які весь час присутні на сцені, створюють неоднозначний та мінливий образ поетеси, що надзвичайно чутлива до нашого сьогодення. Візуальний ряд вистави, а це комп'ютерна графіка, виступає як відголос душевних переживань героїнь. Поєднання комп'ютерної технології і живої людської душі, механічного інтелекту і творчого акту митців надає виставі драматичного звучання.

Тривалість: 01:01:36
Видео - Театр

704 x 528, 258 MБ, 61:36
Інкрустації (2011) SATRip