Тев'є-молочник (2013) WEBRip


Жанр: драма
Країна: Україна
Театр: ЗАОУМДТ ім. В.Г.Магара
Режисер: Віктор Попов

Сюжет:
За п'єсою Григорія Горіна в перекладі М. Зарудного за мотивами творів Шолом-Алейхема.
Не так давно - близько ста років тому, і не в далеких землях, а в маленькому українському селі, люди жили, як у раю. "Розкошували" не в маєтках, а в затишних мазанках, їли не на сріблі-злоті, але свій шмат хліба, працювали важко, проте й відпочити могли.
І були вони різних національностей і різної віри, та жили мирно, поважали одне одного й старанно молилися Богу. До світу цього земного раю запрошує глядача народна драма "Тев'є-молочник". Першооснова вистави - твори відомого у всьому світі єврейсько-українського письменника Шолома-Алейхема, за якими драматург Григорій Горін створив п'єсу "Поминальна молитва". У різні часи й під різними назвами історія про Тев'є-Тевля йшла на кращих сценах Росії, України, світу. Наш театр звертається до цієї історії, щоб почати діалог із глядачем про те, що кожному з нас близьке й рідне: про сім'ю й кохання, про віру й друзів, про шлях Господній і рідну землю...
Головний герой спектаклю - молочник Тев'є, батько великої єврейської сім'ї. Він із іронією ставиться до своєї бідноти, із радістю славить Бога, а у важкі часи намагається не нарікати і вірити в краще. Образ Тев'є на сцені втілює актор, ім'я якого відомо далеко за межами нашого міста. Актор, котрого знає й любить глядач. Актор яскравий і самобутній - народний артист України, почесний громадянин Запоріжжя Олександр Гапон. Його неперевершену гру в спектаклі "підтримує" чудовий акторський ансамбль, кожна з робіт якого варта не лише уваги, а й захоплення. Разом із акторами "учасником" дії стає художня виразна сценографія, відеопроекція й музичне оформлення з яскравим етнічним відтінком, а колоритні національні танці, витончено-легкі або яскраво-побутові костюми стають тією родзинкою, що вплітається в дію і збагачує її.

Тривалість:01:33:50 + 01:19:40
Якість: WEBRip
Відео:
кодек: DivX 5.x
розмір кадру: 704 х 528
бітрейт: 1660 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек:MP3
бітрейт:128 кб/с
Видео - Театр

704 x 528, 393 MБ, 93:50
Тевє-молочник (2013) WEBRip ч.1
704 x 528, 334 MБ, 79:40
Тевє-молочник (2013) WEBRip ч.2