Людожер / Людоед / Ravenous (1999) DVDRip


Жанр: драма, жахи, триллер
Країна: США, Великобританія, Чехія

Кіностудія / кінокомпанія: Twentieth Century Fox Film Corporation

Режисер: Антонія Бьорд (Antonia Bird)
Актори: Ґай Пірс (Guy Pearce), Роберт Карлайл (Robert Carlyle), Девід Аркетт (David Arquette), Джеремі Девіс (Jeremy Davies), Джефрі Джонс (Jeffrey Jones) та інші.

Сюжет:
Дія фільму відбувається в 1847 році в період війни Америки з Мексикою. Капітана Джона Бойда вшановують і нагороджують різними медалями, однак він не радий цим обставинам. Причиною його відзначення стало захоплення ставки противника поодинці, але тільки він один знає всі обставини такого сміливого вчинку - він просто злякався, кинув зброю і прикинувся мертвим. Так він пролежав тривалий час серед мертвих товаришів, а згодом у стані афекту повбивав усіх ворогів. Однак просування по службі Джон не отримав, замість цього його направляють в самотній форт в горах Каліфорнії.
Через деякий час у форт приходить обірваний і зголоднілий чоловік на ім'я Калхун. З його історії стає ясно, що він був членом каравану, який вів провідник. Провідник заблукав і люди, у зв'язку з наступом зими, оселилися в печері. Однак запасів їжі було мало і в той момент коли вони скінчилися, люди почали поїдати один одного. Калхуну вдалося втекти.

Тривалість: 01:40:47
Якість: DVDRip

Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 x 304
бітрейт: 1612 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий
кодек:AC3 5.1
бітрейт:448 кб/с

Скачати на Yandex.ru

або дивитися онлайн:
Видео - Фильмы онлайн

720 x 304, 283 MБ, 97:4
Людожер / Людоед / Ravenous (1999) DVDRip