Ще одна пятниця (2002) DVDRip


Жанр: комедія
Країна: США

Кіностудія / кінокомпанія: Avery Pix, Cube Vision, New Line Cinema
Режисер: Маркус Рейбой (Marcus Raboy)
Актори: Айс Куб (Ice Cube), Майк Еппс (Mike Epps), Джон Уізерспун (John Witherspoon), Дон 'ДіСі' Куррі (Don 'DC' Curry), Анна Марія Хорсфорд (Anna Maria Horsford), Кліфтон Пауелл (Clifton Powell), К.Д. Обер (KD Aubert), Бебе Дрейк (Bebe Drake), Кейтт Уїльямс (Katt Williams), Рікі Смайлі (Rickey Smiley), Террі Крюс (Terry Crews), Маз Джобрані (Maz Jobrani), Реггі Гескінс (Reggie Gaskins), Джоель МакКіннон Міллер (Joel McKinnon Miller), Брайан Степанек (Brian Stepanek), Анджела Боуї (Angela Bowie), Долорес Шин (Dolores Sheen),

Сюжет:
Третє продовження відомої і улюбленої багатьма комедії. Дії розгортаються під час Різдва. Хоча кузени Крейг і Дей-Дей виїхали від своїх батьків, вони живуть в одній квартирі, де постійно панує дух відчайдушних веселощів і вічного свята.
Але тут, на тлі їх умиротвореного передсвяткового настрою з'являється Санта-Клаус, який не тільки викрадає всі різдвяні подарунки, але і не забуває прихопити ще і гроші на оплату квартири, заховані в стереодинаміки.
Зіткнувшись з проблемою виселення на вулицю і взагалі геть зіпсованого різдвяного настрою, хлопці вирішують не дати нещасливому Санті і всім іншим нещасливим обставинам перешкодити їм веселитися в своє улюблене свято.

Тривалість: 01:20:49
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: Xvid
розмір кадру: 720 х 384
бітрейт: 1658 кб/с
частота кадрів: 25 к/с (fps)

Аудіо:
мова: українська
переклад: двоголосий закадровий
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с

Скачати на Yandex.ru

або дивитися онлайн:
Видео - Фильмы онлайн

1280 x 704, 560 MБ, 84:19
Ще одна пятниця (2002) DVDRip