Тринадцятий поверх (1999) BDRip


Жанр: фантастика, трилер
Країна: США, Німеччина

Кіностудія / кінокомпанія: Centropolis Film Productions
Режисер: Джозеф Руснак / Josef Rusnak
Актори: Крейг Б'єрко, Армiн Мюллер-Шталь, Гретхен Молл, Вiнсент Д'Онофрiо та інші

Сюжет:
Фантастичний трилер на тему вiртуальної реальностi. Нова революцiйна модель цiєї технологii розроблена на тринадцятому поверсi комп'ютерної корпорацii. Занурюючись у цю точну iмiтацiю реального свiту, можна кiлька годин пожити життям iншоi людини. Решту часу, коли людина у вiртуальнiй реальностi не перебуває, там живе її двiйник - персонаж з подiбною зовнiшнiстю, але часто зовсiм вiдмiнним характером. Низка загадкових вбивств привертає увагу до корпорацiї. Розгадку слiд шукати у вiртуальнiй реальностi, а можливо, i в так званiй справжнiй...

"Цікаві факти:"

- Роман «Симулякрон-3» був вперше опублікований в США в 1964 році і є одним з найперших літературних описів віртуальної реальності.

- Картина є екранізацією романа американського письменника Денієла Френсиса Гелоуї (Daniel Francis Galouye, 1920-1976) «Симулакрон-3» (Simulacron-3), який був перевиданий в Німеччині як «13-й поверх» (The 13th Floor).

- У віртуальному 1937 року Фуллер згадує першу світову війну. Проте в 1937 році, коли ще не було другої світової війни, перша світова війна називалася інакше - велика війна. Проте, це можна вважати помилкою не творців фільму, а творців програми, що імітує Лос-Анджелес 1937 років. Ряд іншого анахронізму віртуального Лос-Анджелеса - наприклад, дуже нові гроші і патрульна машина, - також можна сприймати як помилки програмування.

- У фіналі фільму ми бачимо першу смугу газети, датовану понеділком, 21 червня 2024 року. Проте в 2024 році 21 червня впаде на п'ятницю. Проте, помилки тут немає: адже по ходу фільму з'ясовується, що наш світ, який ми вважаємо справжнім, насправді - комп'ютерна імітація, симулякрон.


Тривалість: 01:40:29
Якість: BDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 х 304
бітрейт: ~1802 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с

Скачати на Yandex.ru

або дивитися онлайн:
Видео - Фильмы онлайн

1280 x 528, 982 MБ, 100:30
Тринадцятий поверх (1999) BDRip