День, коли Земля зупинилась / День, когда Земля остановилась / The Day the Earth Stood Still (2008)


Жанр: фантастика, трилер
Країна: США

Режисер: Скотт Дерріксон
Актори: Кіану Рівз, Дженніфер Коннеллі, Кеті Бейтс, Джон Хемм, Джон Кліз, Джейден Сміт, Аарон Даглас, Елісон Даун, Ліенн Адачі.

Сюжет:
Галактична федерація планет відправляє на Землю посланця Клаату з попередженням: якщо уряди не припинять знищувати природу, людство буде знищено. Однак земляни не вірять прибульцю, і йому не залишається нічого іншого, окрім як рятуватись...

Цікаві факти:
Партія доктора Хелен Бенсон писалася спеціально під Дженніфер Коннелі. Скот Дерріксон — шанувальник режисера Роберта Уайза. Рімейк «Дня, коли Земля зупинилась» він мріяв зняти з 1993 року. Киану Рівз був єдиним актором, якого продюсер Ервін Строфф хотів бачити в ролі Клаату. Ім'я доктора Бенхарда — Безіл. Це відсилання до знаменитого персонажа Джона Кліза — керівникові готелем Безілу Фолті (Basil Fawlty) з телесеріалу «Готель «Башти Фолті» («Fawlty Towers»). На знімальному майданчику Дерріксона було місце і длля імпровізації. Так, наприклад, сцену в якій інопланетного гостя усадили на стілець і змусили проходити тестування на детекторі брехні, винайшов Кіану Рівз. Питання і відповіді цього тестування також придумав він. Коли Клаату поранили і робот починає все знищувати, герой Кіану Рівза виголошує: «Клаату, Берата, Нікту», для зупинки робота. Ці ж слова необхідно було виголосити і в оригінальному фільмі для зупинки робота або ж його запуску. У сцені, коли Клаату дописує на дошці формули для вченого, Кіану Рівз пише правою рукою. Насправді, він лівша. Мабуть, це було зроблено для більшої схожості з оригінальним фільмом 1951 року, де Клаату також дописував на дошці формулу і робив це правою рукою.

Бюджет: $80 000 000
Збори в США: $79 326 369
Збори в світі: $151 420 000

Тривалість: 01:43:35
Якість: BDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру 720 х 304
бітрейт: 1732 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: професійний дубльований
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 384 кб/с

Скачати на Yandex.ru

або дивитися онлайн:
Видео - Фильмы онлайн

720 x 304, 394 MБ, 103:36
День, коли Земля зупинилась / День, когда Земля остановилась / The Day the Earth Stood Still (2008)