Хутро: Уявний портрет Діани Арбус / Мех:Воображаемый/Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus(2006)


Жанр: драма, біографічний, містика
Країна: США

Кіностудія / кінокомпанія: Edward R. Pressman Film, River Road Entertainment, Iron Films (I)
Режисер: Стівен Шейнберг / Steven Shainberg
Актори: Ніколь Кідман / Nicole Kidman, Роберт Дауні-мол. / Robert Downey Jr., Тай Беррелл / Ty Burrell, Гарріс Юлін / Harris Yulin, Джейн Александер / Jane Alexander, Еммі Кларк / Emmy Clarke, Женев'єв МакКарті / Genevieve McCarthy, Борис Маꥳвер / Boris McGiver, Марселін Юго / Marceline Hugot, Емілі Бергл / Emily Bergl

Сюжет:
З вікна своєї квартири в Нью-Йорку Діана Арбус (Кідман) бачить фігуру в масці - таємничого нового сусіда (Дауні-мол.). Заінтригована Діана хоче його сфотографувати і відправляється до нього в квартиру. З цього і починається її подорож, яка розкриває найпотаємніші секрети Діани, пробуджує в ній генія, а також направляє на шлях видатного художника. Діана Арбус, дівчина зі знатної і забезпеченої сім'ї, закохується в свого загадкового наставника Лайонела Суїні, який знайомить Діану, пристрасно захоплену фотографією, з різними маргінальними людьми, знімаючи яких вона стане одним з найшанованіших фотографів XX століття.
За словами творців картини, фільм є не традиційним життєписом, а фантазією, заснованою на припущенні про те, що «могло змусити 35-річну жінку і матір залишити своє комфортабельне життя заради пошуку самої себе у творчості, яку, ймовірно, не кожен зможе сприйняти і зрозуміти».

Тривалість: 01:57:03
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 х 384
бітрейт: 1765 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с

Джерело озвучення: ICTV

Скачати на Yandex.ru

або дивитися онлайн:
Видео - Фильмы онлайн

720 x 384, 694 MБ, 117:3
Хутро: Уявний портрет Діани Арбус / Мех:Воображаемый/Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus(2006)