Get the Flash Player to see this player
 

310 MБ
90 мин : 03 сек
720 x 400
06 фев 2013Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Троглодити / Троглодиты / Teenage Caveman (2002) DVDRip

Альбом Троглодити / Троглодиты / Teenage Caveman (2002) DVDRip (1 видео)

Жанр: фантастика, трилер, жахи
Країна: США

Режисер: Ларрі Кларк / Larry Clark
Актори: Ендрю Кіген, Тара Сабкофф, Річард Хіллман, Тіффані Лімос, Стефен Джассо, Крістал Селеста Грант, Шан Елліот, Хейлі Кінен, Пол Хіпп, Девід Стіфел

Сюжет:
Далеке-далеке майбутнє після глобальної катастрофи. Люди, що її пережили, ніби повернулися у кам’яний вік… Лише щопта троглодитів не змирилася з таким животінням і покидає рідне плем’я та рушає – серед руїни і хаосу – на пошуки кращого життя. І дивися – зустрічають на своїм шляху двох безсмертних, мало не богів, що ті можуть стати для них провідниками в лоно суперцивілізації. Та коли за панібрата з богами поведешся, як відомо, лиха не оберешся. І ця здибанка обертається на криваве страхіття, на битву з почварами Апокаліпсису.

Леррі Кларк, постановник „Троглодитів”, прийшов до кінематографа, що називається, у віці. Дебютну свою стрічку „Дітки” він зафільмував, коли йому було 52 роки... Але до того Кларк уже зажив гучної і надскандальної мистецької слави. Він практикував як фотограф. І ту його славу принесли Кларкові революційні фотороботи, присвячені темним сторонам підліткового життя. За них Леррі Кларка називали то дитячим порнографом, а то генім візіонерства. Ці світлини, що вийшли кількома фотоальбомами, він робив у рідному містечку Талса, що в Оклагомі. Своєрідний шокуючий фотолітопис. „Тоді я був закінченим алкоголіком і наркоманом, – згадує Кларк. – І все, чого потребував, – це наркотики. Але так уже сталося, що я мав із собою фотокамеру, яку час від часу примудрявся підняти для знімка”. (Кінець цитати). Взагалі ж, Леррі Кларк як фотограф звик спостерігати, чекати в засідці, ловити момент і не випускати удачу. Його слова: „Несподіваний кадр – моє покликання”. Коли ж він захопився кінематографом і передав камеру в руки операторів, то і їх навчив цьому самому вмінню.
Зауважимо лишень, що „Троглодитів” Кларк робив для телебачення. І це є римейк фільму 1958 року знаменитого незалежного американського кінорежисера Роджера Кормена.
Страшне, дуже страшне майбутнє людства. Якщо поглянути, то ми живемо майже в раю.

Тривалість: 01:30:02
Якість: DVDRip
Відео:
кодек: DivX 5.x
розмір кадру: 720x400
бітрейт: ~1714 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 384 кб/с

Скачати на Yandex.ru:

http://yadi.sk/d/6JM0H-Yx2R3bM  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts