Get the Flash Player to see this player
 

154 MБ
44 мин : 38 сек
720 x 400
06 апр 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Дістало! (Випуск 3) (2014) SATRip

Альбом Дістало! (2014) SATRip (11 видео)

Жанр: Інформаційна програма, журналістські розслідування
Країна: Україна

Телеканал: ICTV
Опис:
Щось дістало так, що терпіти більше не можна? Тепер телебачення на вашому боці: ми обурені разом з вами! Програма «Дістало!» дасть відсіч будь-чому, що заважає нам гідно жити. Не пропустіть: революційна прем’єра критичних репортажів і викривальних журналістських розслідувань.

«Дістало!» — це те, про що вже не можна мовчати. «Дістало!» — це те, що заважає жити нам усім, але по ТБ про це скажемо тільки ми.

У проекті глядачів чекає справжня боротьба зі злом, викриття злості, дурості, зверхності, байдужості, — усього, від чого страждає кожен із нас, усього, що по-справжньому дістало. У проекті «Дістало!» речі називатимуть своїми іменами — ви будете чути конкретні прізвища, звання та посади тих, хто дістав українців.


Тривалість: ~ 00:50:00
Опис випусків
1 випуск
У прем’єрному випуску програми критичних розслідувань «Дістало!» — тільки найгостріші теми. 45 хвилин ефірного часу ми присвятимо виключно тому, що хвилює всю країну: Кримська криза, мародери під виглядом революціонерів та брехня російських ЗМІ.

Крим: український півострів, окупований військами Росії. Російський солдат як причина і засіб втілення страху, який огорнув кримські міста і села. Як живеться кримчанам під дулом автомата? Журналісти програми за тиждень об’їздили всі гарячі точки Криму і на собі переконалися, як це сильне відчуття – бути на мушці. А також побачили, що брязкотом зброї налякані далеко не всі мешканці півострова. Вражаючі подробиці російської агресії і виняткові приклади мужності українських військових – у спеціальному репортажі з Криму.
Прикриваючись світлим образом Майдану, пройдисвіти і бандити коять безчинства, які лякають людей і дають поживний матеріал російській пропаганді. Хто вони, озброєні люди в масках, які нишпорять українськими містами: прообраз патріотичних силових структур чи звичайні злодії і мародери? Автомат і кулак як ефективний засіб встановлення нового порядку – де межа між революційною самообороною і розбоєм? У підвалах захопленої КМДА наші журналісти виявили страшні докази жахливих самосудів.

Зухвала брехня, маніпуляції, підтасовки і наклепи – російська пропагандистська машина несеться на всіх парах, викликаючи сліпу віру в одних і обурення в інших. «Дістало!» відрядила до Москви знімальну групу, щоб показати приховані пружини і маховики російської інформаційної навали на Україну. Ми також покажемо дивовижні перетворення вчорашніх проєвропейських журналістів на переконаних агітаторів Кремля, а також розберемося, чи всі в Росії бачать Україну такою, як державні телеканали.

Крім того, у прем’єрному випуску «Дістало!» — старі обличчя нової влади і перспективи люстрації чиновників, причини млявості сищиків Інтерполу і чудернацькі приклади дурниць останніх днів.

Якість: SATRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720x400
бітрейт: 1329 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: MP3
бітрейт: 192 кб/с  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts