Get the Flash Player to see this player
 

197 MБ
43 мин : 30 сек
720 x 528
17 янв 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Неймовірний маг Гудвін (ч.1) / Невероятный Гудвин / The Incredible Mr Goodwin (2013) IPTVRip

Альбом Неймовірний маг Гудвін / Невероятный Гудвин / The Incredible Mr Goodwin (2013) IPTVRip (5 видео)

Жанр: Шоу
Країна: Великобританія

Телеканал: BBC
Опис:
Улюблене хобі Джонатана Гудвіна – гра зі смертю. Його закопували живцем, замикали в коробці у компанії 200 тис. бджіл, заливали бетоном, прив’язували до машини, що летить у прірву, і навіть спалювали на вогнищі. Він все одно виплутувався зі смертельної небезпеки і дивом залишався живим!

Далеко не завжди відчайдуха супроводжує успіх, тоді Гудвін оговтується від синців та переломів по кілька місяців, як от після невдалого трюку з гелікоптером та укусу скорпіона. Ви побачите, як екстримал підкорюватиме хмарочос за допомогою кінчиків пальців, тікатиме з палаючої машини та лондонського колеса огляду. Готуючись до наступного трюку, він завжди питає себе: Хто ж на цей раз переможе – неймовірний маг Гудвін чи смерть?

Тривалість: 1 серія ~ 43 хв
Перелік серій

1 випуск
Перший випуск відкриває види кар"єра Кріч в графстві Дербішир.
У цьому мальовничому місці Джонатан Гудвін виконує свій перший трюк. Він стоїть на краю кручі, обмотаний ланцюгом. Ланцюг прив"язаний до довгої мотузки, прикріпленій до машини, яку через 30 секунд скинуть з кручі. Джонатан повинен розкрити замок і звільнитися від ланцюга до того, як машина впаде в кар"єр.

2 випуск
У наступній серії Гудвін хоче залізти на вертикальну стіну висотної будівлі без страховки. За випадковим збігом вікна цього будинку миє альпініст на страхувальної мотузці. Джонатан сподівається порівнятися з ним і передати губку. Через деякий час після того, як він починає сходження, погода псується, і незабаром на будівлю обрушується шквалистий вітер ....

3 випуск
Ще один номер. Добровільна помічниця Гудвіна тримає на витягнутій руці глечик, в який Джонатан повинен потрапити з рогатки металевим кулькою. Родзинка трюку полягає в тому, що Джонатан стоїть до Емілі спиною.

4 випуск
У наступному епізоді Гудвін просить Ніколу, яка сидить з ним за столом в кафе, покласти голку в рот, не розмикаючи губ. Вона каже, що це неможливо, але Джонатан показує їй і її друзям два способи зробити це.

5 випуск
Останній трюк Джонатан виконує на великому джипі, який розганяють до швидкості 65 кілометрів на годину. Спочатку Гудвін вилазить на дах джипа, а потім пролазить під його днищем. Він повинен зробити це за 1 хвилину, так як наприкінці злітної смуги, по якій їде машина, встановлений лежачий поліцейський ...

Цікавинки
Кар’єра фокусника розпочалася з Інтернету, куди Гудвін викладав свої трюки. Продюсери одного з телеканалів випадково побачили його домашнє шоу і одразу ж запропонували Джону контракт.
На створення найнебезпечніших трюків Джонатана надихнули відомі на весь світ ілюзіоністи Гаррі Гудіні і Шарль Блонден
Якість: IPTVRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720 х 576
бітрейт: 2282 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: двоголосий закадровий
кодек: MP3
бітрейт: 128 кб/с  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts