Get the Flash Player to see this player
 

690 MБ
104 мин : 49 сек
1280 x 720
01 фев 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр

Майдан / Площадь / The Square / Al Midan (2013) WEB-DL 720p

Альбом Майдан / Площадь / The Square / Al Midan (2013) WEB-DL 720p (1 видео)

Жанр: документальний, драма, історичний
Країна: Єгипет, США

Кінокомпанія: Noujaim Films, Roast Beef Productions, Worldview Entertainment
Режисер: Джехане Нуджаім / Jehane Noujaim
Актори: Халід Абдалла / Khalid Abdalla, Діна Абдулла / Dina Abdullah, Діна Амер / Dina Amer, Магді Ашур / Magdy Ashour, Шериф Борай / Sherif Boray, Айда Елькашеф / Aida Elkashef, Ремі Ессам / Ramy Essam та інші.

Сюжет:
Історія революції, прочитана між газетними рядками. Ми спостерігаємо за групою єгипетських активістів з моменту повалення військового диктатора, що правив країною 30 років, у 2011 р., до військового силового усунення президента Єгипту представника Братів мусульман, влітку 2013 р. Герої фільму борються проти лідерів і режимів. Вони ризикують своїм життям, щоб побудувати нове суспільство, що базується на совісті.

Єгипетська революція набирає обертів, неначе карусель. Із новин ми отримуємо лише побіжний огляд найважливіших подій – виборів чи маршу мільйонів. На початку серпня 2013 р. ми спостерігали за тим, як вже другого президента усували від влади за попередні три роки.

«Майдан» – це стрічка, що заглиблює глядача у вир подій. Залучає до глибої емоційної драми на тлі історії звичайних людей. Про них не довідатися з преси. Це історії, що надихають. Історії молодих людей, які відстоюють власні права, долаючи чисельні перешкоди: від брутального військового режиму, який збирається придушити повстання танками, до корумпованих членів Братів мусульман, що використовують мечеті для маніпулювання електоратом. Активісти у нашому фільмі озброєні лише камерами, соціальними мережами, відео завантаженими на YouTube, а також рішучістю звільнити свій народ. Фільм відзнято у стилі «кіно вар’єте», що надає глядачам деталізований погляд на революцію у самому її серці. Завдяки новітнім технологіям, голос молодих людей неможливо приглушити у цифрову епоху. Наші герої б’ються у віковічній війні модерною зброєю.

Фільм «Майдан» вперше з’явився на екранах у вигляді чорнового монтаж на міжнародному кінофестивалі «Санденс» у січні 2013 року, де отримав Приз глядацьких симпатій у категорії «Міжнародне документальне кіно». У той момент, коли творці фільму отримували нагороду, головні герої продовжували боротьбу на вулицях Єгипту. Тоді перший президент, обраний демократичним шляхом, оголосив про надання собі повноважень, що перевищували ті, які мав щойно повалений диктатор. З огляду на неочікуваний поворот подій, ми знали, що історія матиме продовження. Ми повернулися на вулиці, щоб зафіксувати те, що пізніше увійде до фільм як друга частина – конфлікт із Братами мусульманами та усунення Могамеда Морсі єгипетською армією.

Ми стаємо свідками неймовірної самопожертви героїв фільму на шляху до свободи. Завдяки промовам цих сміливих революціонерів ми розуміємо, чому вони вірять, що варто ризикувати життям та здоров’ям заради ідеалів і майбутнього країни.

Правовласники безоплатно надали цей фільм для перегляду лише на території України.

Тривалість: 01:44:49
Якість: WEB-DL 720p
Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 1280 х 720
бітрейт: 1790 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: професійний одноголосий закадровий
кодек: AAC 2.0
бітрейт: 192 кб/с  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts