Get the Flash Player to see this player
 

393 MБ
93 мин : 50 сек
704 x 528
20 ноя 2014Нравится
Запомнить
Текущий кадр
Тевє-молочник (2013) WEBRip ч.1

Перейти в Видео Альбом Тев'є-молочник (2013) WEBRip (2 видео)

Жанр: драма
Країна: Україна
Театр: ЗАОУМДТ ім. В.Г.Магара
Режисер: Віктор Попов

Сюжет:
За п"єсою Григорія Горіна в перекладі М. Зарудного за мотивами творів Шолом-Алейхема.
Не так давно - близько ста років тому, і не в далеких землях, а в маленькому українському селі, люди жили, як у раю. "Розкошували" не в маєтках, а в затишних мазанках, їли не на сріблі-злоті, але свій шмат хліба, працювали важко, проте й відпочити могли.
І були вони різних національностей і різної віри, та жили мирно, поважали одне одного й старанно молилися Богу. До світу цього земного раю запрошує глядача народна драма "Тев"є-молочник". Першооснова вистави - твори відомого у всьому світі єврейсько-українського письменника Шолома-Алейхема, за якими драматург Григорій Горін створив п"єсу "Поминальна молитва". У різні часи й під різними назвами історія про Тев"є-Тевля йшла на кращих сценах Росії, України, світу. Наш театр звертається до цієї історії, щоб почати діалог із глядачем про те, що кожному з нас близьке й рідне: про сім"ю й кохання, про віру й друзів, про шлях Господній і рідну землю...
Головний герой спектаклю - молочник Тев"є, батько великої єврейської сім"ї. Він із іронією ставиться до своєї бідноти, із радістю славить Бога, а у важкі часи намагається не нарікати і вірити в краще. Образ Тев"є на сцені втілює актор, ім"я якого відомо далеко за межами нашого міста. Актор, котрого знає й любить глядач. Актор яскравий і самобутній - народний артист України, почесний громадянин Запоріжжя Олександр Гапон. Його неперевершену гру в спектаклі "підтримує" чудовий акторський ансамбль, кожна з робіт якого варта не лише уваги, а й захоплення. Разом із акторами "учасником" дії стає художня виразна сценографія, відеопроекція й музичне оформлення з яскравим етнічним відтінком, а колоритні національні танці, витончено-легкі або яскраво-побутові костюми стають тією родзинкою, що вплітається в дію і збагачує її.

Тривалість: 01:33:50 + 01:19:40
Якість: WEBRip
Відео:
кодек: DivX 5.x
розмір кадру: 704 х 528
бітрейт: 1660 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек:MP3
бітрейт: 128 кб/с  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts