Get the Flash Player to see this player
 

68 MБ
24 мин : 24 сек
720 x 304
21 сен 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Зоряні Війни: Війни клонів (Сезон 1,серія 21) / Звёздные войны: Войны клонов / Star Wars: The Clone Wars (2008) BDRip

Альбом Зоряні Війни Війни клонів (Сезон 1) / Звёздные войны Войны клонов / Star Wars The Clone Wars (2008) (22 видео)

Жанр: анімація, пригодницький, сімейний, фантастика
Країна: США

Кінокомпанія: CGCG, Lucasfilm.
Режисер: Дейв Філоні.
Ролі озвучують (в оригіналі): Кетрін Табе, Метт Лентер, Ешлі Екстайн, Том Кейн, Метью Вуд...
Українською озвучують: Дмитро Завадський та Катерина Брайковська (в деяких епізодах Марина Локтіонова).

Сюжет: Дія у мультсеріалі розгортаються на часовому проміжку між другим та третім епізодами фільму "Зоряні Війни". Кожна серія описує невеликий період Війн Клонів. На передових позиціях міжгалактичної війни Добра і Зла знову Енакін Скайуокер, Обі-Ван Кенобі, Падме Амідала, а також падаван Енакіна - Асока, з іншого боку їм протистоять Палпалатін, граф Дуку й генерал Грівус.

Тривалість: ~22:00 одна серія (цілком серій: 22)
Перелік серій

Засідка / Ambush
Девіз: великі лідери надихають інших на велич.
Джедай майстер Йода й троє відважних солдатів-клонів борються з величезною армією дроїдів, аби довести силу джедаїв й показати, що вони спроможні захистити планету.

Становлення "Агресора" (Режисерсьа версія) / Rising Malevolence (Director"s Cut)
Девіз: віра - це справа внутрішнього переконання, а не вибору.
Флот клонів зазнає поразок. Раптово гине десяток кораблів й жодного вижившого. Ходять чутки про секретну зброю сепаратистів. Рада Джедаїв відправляє магістра Пло Куна розібратися. Він зустрічає флагман генерала Грівус, оснащений новою секретною зброєю, яка виводить з ладу всю електроніку корабля. Грівус наказує знищити всіх хто вижив, щоб зберегти засекреченість корабля, проте джедаю та групі клонів вдається врятуватися в капсулі. На пошуки відправляються Енакін Скайуокер і його падаван Асока Тано..

Тінь "Агресора" (Режисерська версія) / Shadow of Malevolence (Director"s Cut)
Девіз: шлях до мудрості легкий для того, хто не засліплений самолюбством.
Корабель "Агресор" продовжує знищувати республіканський флот й прямує до медичної станції Республіки. Енакін Скайуокер розробляє план атаки корабля й знищення генерала Грівуса.

Знищення "Агресора" / Destroy Malevolence
Девіз: план працює настільки добре, наскільки добре працює його автор.
Енакіну Скайуокер та його ескадрилії неймовірними зусиллями вдається серйозно пошкодити "Агресора". На беззахисний крейсер нападає флот Обі-Вана Кенобі, але, завдяки хитрощам Дарта Сидіуса, генералу Грівусу вдається захопити в полон Падме Амідалу.

Новобранці (Режисерська версія) / Rookies (Director"s Cut)
Девіз: впевненість в собі приходить з досвідом.
Група дроїдів-диверсантів атакує спостережну базу поблизу Каміно, яку охороняє лише взвод клонів. До бази також прямують командор Коді й капітан Рекс з інспекцією. Переважаючі сили дроїдів захоплюють базу і транслюють повідомлення про те, що все гаразд. Тепер головна задача клонів - повідомити Республіку, що готується вторгнення на Каміно.

Втрата дроїда / Downfall of a Droid
Девіз: довіряй друзям, і вони матимуть підставу довіряти тобі.
Флотилія з трьох джедайських крейсерів розташувалася у просторі внутрішнього кільця планети Ботавуі. Флот Грівуса прямує до системи. Оскільки чисельна перевага на боці ворога, Кенобі радить Енакіну відступити. Проте той категорично відмовляється - коли це Енакін відступав? Він приготував сюрприз Грівусу. Але в кінці сутички Енакін втрачає керування винищувачем й губить R2-D2. Після бою Енакін й Асока вирушають на пошуки.

Дуель дроїдів / Duel of the Droids
Девіз: іноді для порятунку друга потрібно більше почуття і менше розсуду.
Енакін, Асока, загін клонів та взятий на заміну R2-D2 дроїд R3-S6 шукають секретний сепаратистський пост прослуховування. Вони ловлять сигнал, надісланий R2-D2, який і приводить їх на потрібний пост. Починається рятувальна й в той же час диверсійна операція.

Джедая бомбад / Bombad Jedi
Девіз: героїв народжують часи.
Джа Джа Бінкс - джедай? Саме так подумали сепаратисти, коли побачили його в плащі джедая. Падме, 3РО і Джа Джа Бінкс вирушають на далеку планету Родію з мирною місією, до старого товариша Амідали.

Личина темряви / Cloak of Darkness
Девіз: ігноруй інстинкти на свій страх і ризик.
Асока і майстер джедай Люмінара супроводжують намісника Нута Ґанрея на суд. Але вони не здогадуються, що граф Дуку відправив свого смертельно небезпечного ассасина Ассаж Вентресс звільнити неймодіанця.

Лігво Грівуса (Режисерська версія) / Lair of Grievous (Director"s Cut)
Девіз: найсильніший той, хто контролює власну силу.
Лідер сепаратистів Нут Ґанрей втік з-під варти дорогою на Корусант, де постав би перед судом за військові злочини. Отримавши повідомлення про втечу, магістр джедай Кіт Фісто простежив за викраденим кораблем до віддаленої системи, сподіваючись повернути Ґанрея назад під варту.

Полонений Дуку / Dooku Captured
Девіз: шлях до миру завжди варто пройти, яким би покрученим він не був.
Після довгих та небезпечних пошуків джедаї, нарешті, знайшли лідера сепаратистів графа Дуку. Під час героїчної спроби схопити графа, зник Енакін Скайуокер. Обі-Ван Кенобі прямує туди, звідки Енакін виходив з ним на зв"язок востаннє - на фрегат сепаратистів, що самотньо дрейфує на околиці дальніх рубежів.

Генерал Ґунґан / The Gungan General
Девіз: краще чесно зазнати невдачі, ніж досягти успіху обманом.
Бандити на чолі з Хондо Онака захопили Дуку, щоб отримати викуп. Намагаючись дістати Дуку, Республіка погодилася виплатити величезну суму в обмін на Лорда Ситхів. Але Енакін й Обі-Ван недооцінили підступності Онакі та його банди. А Онака недооцінив Джа Джа.

Аварія джедаїв / Jedi Crash
Девіз: жадібність і страх втрати - це корені дерева зла.
Армія Республіки відступає. Енакін Скайуокер отримує серйозне поранення під час того, як намагається визовлити іншого джедая Айлу Секуру, котру громлять у нерівному бою. Герої чудом змогли врятуватися, здійснивши аварійну посадку на далекій планеті. Медичну допомогу джедаям надають лурмени - миролюбні мешканці планети. Асока та Айла повинні знайти власні відповіді на питання: Асока - як вона розуміє філософію джедаїв у сфері особистої прив"язаності, а Айла - чи є джедаї захисниками миру?

Захисники миру / Defenders of Peace
Девіз: коли навколо війна, зрештою доведеться стати на чийсь бік.
Навіть на мирній планеті війна наздоганяє джедаїв. Сепаратисти вирішили провести випробування нової надпотужної зброї на планеті, де здійснили аварійну посадку наші герої. Поки джедаї борються з новою зброєю сепаратистів, мирні лурмени мають прийняти рішення - дотримуватися своїх принципів не встрявати в конфлікти й померти чи битися разом з Рексом, Блаєм, Енакіном, Асокою й Айлою Секурою.

Порушники / Trespass
Девіз: зухвалість позбавляє мудрості.
Зруйновано аванпост Республіки. Джедаї втратили зв"язок з силами клонів, що розмістилися на суворій засніженій планеті. У супроводі високопосадовців з ближньойо супутника Пантори, Обі-Ван та Енакін вирушають у сувору місцину розслідувати зникнення солдатів-клонів. Там вони потрапляють в гущу конфлікту між пухнастими аборигенами крижаної планети й гордими керівниками супутника Панторі. Чи вдасться досягти миру?

Прихований ворог / The Hidden Enemy
Девіз: правда просвітлює розум, але не завжди дарує радість серцю.
Планета в облозі. Війська сепаратистів безжально руйнують красиву та вишукану планету Христофсис. Не в силах більше обронятися, народ Христофсису звертається за допомогою до джедаїв. Сподіваючись врятувати мешканців і припинити подальші руйнування, Обі-Ван та Енакін Скайуокер придумали план, як обернути ситуацію собі на користь у боротьбі за цю ключову систему. Проте, план викрито, а на джедаїв розставлено пастку. Звідки сепаратисти знають наперед кожен крок клонів? Невже серед них є зрадник?

Вірус "Синьої тіні" / Blue Shadow Virus
Девіз: страх - це хвороба; надія - єдині ліки від неї.
Бойові дроїди на Набу. Сепаратисти лютують по всіх Галактиці й погрожують навіть мирним планетам. Після того як в полях Набу виявили дроїдів-сепаратистів, планета знову в стані підвищеної боєготовності. Побоюючись нового вторгнення на свою батьківщину, сенатор Амідала і делегат Бінкс поспішають на Набу, щоб оцінити ситуацію. Та незабаром виявиться, що біля боліт гунганів ховається ще більша загроза.

Таємниця тисячі місяців / Mystery of a Thousand Moons
Девіз: один шанс - це вже велика надія.
Джедаї та їх хоробрі клони зірвали хитрий план сепаратистів по розміщенню бомб зі смертельним вірусом "Синя тінь" у різних системах Республіки. Обі-Ван Кенобі та Енакін Скайуокер взяли в полон підлого вченого - доктора Нуво Вінді, не дозволивши йому таким чином втілити свій огидний задум.

Штурм Райлоту (Режисерська версія) / Storm Over Ryloth (Director"s Cut)
Девіз: шлях до величі покручений.
Вторгнення на планету Райлот! Через блокаду флотом сепаратистів і жорстку окупацію дроїдів народ планети Райлот голодує. Злобний лідер сепаратистів Ват Тамбор править залізною рукою. У відповідь на запит сенату Велика Армія Республіки готує наступ, щоб звільнити систему. Енакін Скайуокер і його падаван Асока готують плацдарм для наземного вторгнення Обі-Вана.

Невинні жертви Райлоту (Режисерська версія) / Innocents of Ryloth (Director"s Cut)
Девіз: наслідки війни неможливо оцінити адекватно.
Вторгнення! Лідер сепаратистів Ват Тамбор взяв під контроль планету Райлот і поневолює населення. Сміливою та неочікуваною атакою джедай Енакін Скайуокер і його падаван Асока Тано розбили космічну блокаду, що оточувала планету. Генерали-джедаї Мейс Вінду та Обі-Ван Кенобі проводять масштабне вторгнення, аби звільнити населення, яке голодує.

Звільнення Райлоту (Режисерська версія) / Liberty on Ryloth (Director"s Cut)
Девіз: компроміс - це чеснота, яку слід розвивати, а не слабкість, гідна презирства.
Перемога в руках Республіки. Солдати-клони під командуванням джедаїв успішно вторглися в окупований сепаратистами світ Райлоту. Енакін Скайуокер б"ється з ворогами в небі, поки Обі-Ван Кенобі звільняє населення від ярма підступного лідера сепаратистів Ват Тамбора. Генерал-джедай Мейс Вінду очолює атаку в фінальній операції по звільненню столиці Лесу.

Проблема із заручниками / Hostage Crisis
Девіз: спільний секрет породжує довіру.
Загроза! Незважачи на перемоги на Зовнішніх рубежах, у самому серці Республіки розрограється підступна змова. Мисливець за головами Кад Бейн зібрав найнебезпечніших злочинців Галактики і планує нахабне захоплення членів Сенату. Але заради чого здійснюється це підлий вчинок?

Якість: BDRip
Контейнер: MP4

Відео:
кодек: H.264
розмір кадру: 720 х 304
бітрейт: ~1300 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: двоголосий закадровий
кодек: LC-AAC
бітрейт: 128 кб/с  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts