Get the Flash Player to see this player
 

435 MБ
134 мин : 25 сек
720 x 304
06 сен 2019Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Ідеальний світ (1993) BDRip

Альбом Ідеальний світ (1993) BDRip (1 видео)

Жанр: драма, кримінальний
Країна: США

Кіностудія / кінокомпанія: Malpaso Productions, Warner Bros. Pictures
Режисер: Клінт Іствуд / Clint Eastwood
Актори: Кевін Костнер / Kevin Costner, Клінт Іствуд / Clint Eastwood, Лора Дерн / Laura Dern, Т. Дж. Лоузер / T. J. Lowther

Сюжет:
Історія про людину, яка блукає шляхами Техасу назустріч суворій долі і яку переслідує поліція. У фільмі один на один стикаються дві людини, які стоять по різні боки закону - герої Кевіна Костнера і Клінта Іствуда. Ці люди - антиподи, з абсолютно протилежними характерами. Події фільму розгортаються в Техасі восени 1963 року. Бутч Хайнс (К. Костнер) - загартований життям злочинець, який втік разом з юним заручником (відмінний дебют у кіно Т. Дж. Лоутера). Маленький хлопчик Філіп бачить у Бутчі батька, якого в нього ніколи не було. Іствуд - це хитрий техаський рейнджер Ред Гарнетт, ватажок шерифів, йому знайома кожна стежина в графстві. І більш того - йому знайомий і невловимий Хайнс, адже їх шляхи одного разу вже перетиналися.
«Ідеальний світ» - одна з найбільш недооцінених кінокартин дев"яностих років, і, ймовірно, одна з самих неоцінених картин американської кіноісторії. Простий, трохи дивний, і часом навіть безглуздий фільм, «Ідеальний світ», мабуть, є чи не найкращою роботою Іствуда в режисурі, і чи не найкращою вправою Костнера в акторській майстерності...

Цікаві факти:

• Пісня «Море нещастя», що звучить у фільмі, була також використана в іншому фільмі Іствуда - «Перевал розбитих сердець»
• Фото на плакаті до фільму не є кадром з самого фільму. У фільмі Філіп завжди одягнений незвичайно - спочатку в нижній білизні, потім у костюмі Каспера.
• Як потенційний постановник картини спочатку розглядався Стівен Спілберг.
• На роль Бутча Клінт Іствуд спочатку хотів взяти Дензела Вашингтона.
• Сам Іствуд спочатку не планував грати у фільмі; його вмовив Кевін Костнер.
• Багато з автомобілів, що знаходяться в кадрі в цьому фільмі, були взяті напрокат у двох музеях автомобілебудування в Остіні.
• У біллінгу до фільму Кевін Костнер вказаний вище Клінта Іствуда. Таким чином, це перший фільм з часів стрічки «Розфарбуй свій фургон» (1969), в якому Іствуд знаходиться не на першому рядку біллінгу.
• Це перший фільм Клінта Іствуда з часів картини «Розфарбуй свій фургон» 69-го року, за який він не отримав найбільший горорар у фільмі. Такий дістався Кевіну Костнеру.
• Бутч у виконанні Кевіна Костнера ходить по "найпривітливішій крамниці", з вікна якого видно рекламу сигарет "Bull Durham". У 1988 році Костнер зіграв головну роль в однойменному фільмі ("Bull Durham").  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts