Get the Flash Player to see this player
 

503 MБ
132 мин : 04 сек
720 x 304
20 апр 2012Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Життя інших / Жизнь других / Das Leben der Anderen (2006) BDRip

Альбом Життя інших / Жизнь других / Das Leben der Anderen (2006) BDRip (1 видео)

Жанр: Драма
Країна: Німеччина

Режисер: Florian Henckel von Donnersmarck
Актори: Уільріх Мюге, Мартіна Ґедек, Себастьян Кох, Уільріх Тукур, Чарлі Гюбнер, Ганс-Уве Бауер, Волкмар Кляйнерт, Матіас Бреннер

Сюжет:
Східний Берлін, листопад 1984 року. За п"ять років до свого повалення східно-німецький уряд забезпечує свої домагання на владу нещадною системою контролю і розшуку. Зраджений партієць капітан Герд Віслер сподівається піднятися по службових сходах, виконуючи роботу по збору доказів проти драматурга Георга Дрaймана і його подруги — знаменитої театральної актриси Крісті-Марії Зіланд.
Проте він не чекав, що занурення в світ об"єкту спостереження міняє і самого агента. Занурення в життя інших — в кохання, літературу, свободу думки і слова — приводить Віслера до гострого усвідомлення незначності його власного існування і відкриває йому абсолютно новий спосіб життя, протистояти якому стає все складніше. Але коли система вже запущена, вона не може бути зупинена. Небезпечна гра почалася...

"Цікаві факти:"

# В 2006 році фільм встановив рекорд, що тримається до теперішнього часу, по найбільшій кількості номінацій (одинадцять) на головну німецьку кінопремію German Film Awards.
# На роль Крісти пробувалася Ніколет Кребітц.
# Весь тираж німецького видання фільму на DVD був відкликаний з продажу через аудіокоментарі режисера про діяльність східнонімецької таємної поліції «Штазі».
# Поема Брехта, яку читає Віслер, називається «Erinnerung An Die Marie A.» ( «Спогади про Марі А.).
# У своїй книзі, що супроводжує вихід фільму, актор Ульріх Мюе звинуватив свою колишню дружину Дженні Грелльманн у співпраці з таємною поліцією і стеженні за ним. Подальший широко висвітлюваний в пресі судовий процес між ними з приводу цих звинувачень, завершився не на користь актора.
# Скромний двохмільйонний бюджет фільму виявився можливим лише з тієї причини, що більшість акторів погодився працювати за п"яту частину від свого звичайного гонорару.
# Фільм був відкинутий офіційним журі Берлінського кінофестивалю 2006 року на чолі з Дітером Косслік.
# Всі використані в «Життя інших» пристрої для підслуховування та запису інформації були справжнім інвентарем таємної поліції «Штазі», отриманим на час з музеїв і від приватних колекціонерів.
# Режисер Флоріан Хенкель фон Доннерсмарк витратив цілий місяць на переклад сценарію майбутньої картини на французьку мову і відіслав його композитору Габріелю Яред з тим, щоб заручитися його згодою на участь у проекті. Для сцени, коли Дрейман грає на піаніно композицію «Sonata for a Good Man», він попросив написати настільки сильну музику, що вона б за дві хвилини змусила Гітлера відвернутися від всіх жорстокостей і звірств, пізніше їм скоєних. Ця ключова сцена була визначальною ідеєю, навколо якої потім був побудований весь сценарій.
# Обкладинка неіснуючого номера німецького журналу «Шпігель» зі статтею Дреймана видавцями була розроблена спеціально для використання у фільмі.

Тривалість: 02:12:04
Якість: BDRip
Відео:
кодек: XviD
розмір кадру: 720x304
бітрейт: ~1109 кб/с

Аудіо:
мова: українська
переклад: багатоголосий закадровий
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с

Скачати на Yandex.ru:

http://narod.ru/disk/46758803001.e3651393d33a6c7aa67df6d7764454d7/%D0%96%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F%20%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%B8%D1%85%20(2006)%20BDRip.avi.html  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts