Get the Flash Player to see this player
 

184 MБ
24 мин : 15 сек
640 x 480
16 апр 2012Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Альф (Сезон 2, серія 11) / Alf (Season 2) TVRip

Альбом Альф (Сезон 2) / Alf (Season 2) TVRip (26 видео)

Жанр: сімейний, фантастика, комедія
Країна: США
Рік: 1987

Кінокомпанія / телеканал: Alien Productions / NBC
Режисер: Том Петчєтт (Tom Patchett), Пітер Бонерц (Peter Bonerz), Рік Гоугх (Rick Gough), Ненсі Хейдорн (Nancy Heydorn), Гері Шімокава (Gary Shimokawa), Пол Фаско (Paul Fusco) та Пітер Болдуїн (Peter Baldwin)
Актори/ролі озвучують: Диктор українського радіо Микола Козій, перекладач і режисер-аматор Олекса Негребецький, актори Ніна Касторф та Євген Малуха, майстер звуку Олексій Коротченко

Сюжет:
Ми можемо сміливо стверджувати, що своєму існуванню як герой телесеріалу Альф повинен завдячувати Полу Фаско. Саме йому у 1984 році прийшла ідея створити серіал про прибульця, який би жив у звичайній американській родині з усіма наслідками, що з цього могли випливати. Лялька, костюм та сама концепція прибульця були запропоновані на розгляд the Disney Studios та відомому в Америці лялькарю Джиму Хенсону (Jim Henson), однак ніхто не погодився на реалізацію цього задуму. Врешті-решт, Фаско зустрівся з представниками каналу NBC, влаштувавши для них презентацію нового героя телесеріалу (яку вони згодом охарактеризували як "найвеселішу презентацію, що їм доводилось коли-небудь бачити"). Справу було зроблено, доцільність знімати такий серіал було доведено, і Пол Фаско, разом зі своїм помічником Томом Патчеттом та відповідальним продюсером Берні Брилштайном розпочали работу. Спочатку було відзнято декілька перших пілотних серій, які було показано, щоб перевірити реакцію глядача, а вже після того, як стало зрозуміло, що новий серіал обіцяє стати дуже популярним, стали знімати подальші серії. Серіал " Альф" йшов в Америці по тому ж каналу NBC, що дав добро на зйомки, з 1986 року по 1990 рік та в останній його редакції складався з 102 серії (або як телевізійники називають "епізодів"), поділених на 4 сезони. Hезважаючи на те, що телеканали як правило ніколи вже більше не показують один і той же серіал повторно, канал NBC після 1990 року запустив " Альфа" по другому колу. Після того, в Америці цей серіал показуют час від часу багато інших каналів завдяки його досить висому рейтингу серед глядачів.

На Україні "Альф" вперше став транслювати телеканал ICTV, переклавши його українською мовою. Починаючи з 1997 року цей серіал було показано телеканалом вже п`ять разів . З весни 2001 канал запустив у мережу цей серіал знову, транслюючи його по вихідних о 17:00, хоча я точно пам"ятаю, як попередній показ "Альфа", що був минулого року на ICTV, телеканалом було проголошено "цього разу останнім". ) Прихильники Альфа, думаю, також пам"ятають своєрідний "Альфо-марафон", що його влаштував телеканал ICTV на свято 8 березня 2000 року, траслювавши Альфа цілий день, перериваючись лише на випуски новин.

Тривалість: 1 серія: ~00:23 (цілком серій: 26)

Перелік серій

1) Working My Way Back to You
2) Somewhere Over the Rerun
3) Take a Look at Me Now
4) Wedding Bell Blues
5) Prime Time
6) Some Enchanted Evening
7) Oh, Pretty Woman
8) Something"s Wrong with Me
9) Night Train
10) Isn"t It Romantic?
11) Hail to the Chief
12) ALF"s Special Christmas: Part 1
13) ALF"s Special Christmas: Part 2
14) The Boy Next Door
15) Can I Get a Witness?
16) We"re So Sorry, Uncle Albert
17) Someone to Watch Over Me: Part 1
18) Someone to Watch Over Me: Part 2
19) We Gotta Get Out of This Place
20) You Ain"t Nothin" But a Hound Dog
21) Hit Me with Your Best Shot
22) Movin" Out
23) I"m Your Puppet
24) Tequila
25) We Are Family
26) Varsity Drag

Якість: TVRip
Відео:
кодек: DivX
розмір кадру: 640 x 480
бітрейт: ~1210 кб/с
Аудіо:
мова: українська
переклад: багатоголосний закадровий
кодек: MP3
бітрейт: 1536 кб/с
  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts