Get the Flash Player to see this player
 

171 MБ
48 мин : 19 сек
720 x 416
10 мая 2014Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Україна кримінальна (Випуск 6) (2014) SATRip

Альбом Україна кримінальна (2014) SATRip (8 видео)

Жанр: Рослідування
Країна: Україна

Телеканал: ICTV
Опис:
Переломні, шалені, криваві... Сьогодні дев’яності – вже історія. Історія, замішана на вовчих поняттях і прописана кров’ю тисяч простих українців. Найзухваліші і найжорстокіші сторінки цієї історії – з перших рук, від першої особи – у свідоцтвах її очевидців, жертв та учасників. Жива хроніка смутного часу – у новому проекті Костянтина Стогнія «Україна кримінальна» на ICTV!

Своєю назвою проект відомого ведучого і публіциста Костянтина Стогнія завдячує одній з його книг «Україна кримінальна». В однойменному телепроекті українським глядачам нагадають про 20 найгучніших справ, з якими зіткнулися правоохоронці за два десятиліття, починаючи з 90-х.

«У ті роки, коли я ще працював у міліції, були резонансні справи МВС, – згадує Костянтин. – Саме їх ми відібрали. У проекті йдеться про історію становлення криміналу і боротьби з ним. Тим більше, що зараз багато хто порівнює нинішні часи з дев"яностими роками ХХ сторіччя, а дещо просто калькою лягає на сьогоднішній час».
Хто зупинив кривавий рахунок українського «чикатила» Онопрієнка? Які страшні експонати ховав у своєму підвалі новокаховський садист? Які державні таємниці зберігає Троєщинський ринок, і за яким принципом кримінальні угруповання і корумповані міліцейські чини дерибанили Україну?.. Автори проекту вперше розкриють архівні слідчі документи та оприлюднять зізнання відомих злочинців.

«Ми відновлюємо по крихтам події, щоб глядач міг собі уявити, що відбувалося тоді, – говорить Стогній. – Якщо ще живі учасники, ми їх записуємо. Використовуємо також щоденники вбивць. У проект увійдуть, наприклад, наші розмови з Онопрієнком. Наша група взяла у нього перше інтерв’ю після затримання і останнє – за тиждень до його смерті».

Той час не даремно називають смутним. Пролити світло на нього допоміг унікальний життєвий досвід і особисті зв’язки Костянтина як кадрового офіцера та керівника. А завдяки його журналістському професіоналізму глядачі проекту дізнаються, якими були насправді ці шалені дев’яності.


Тривалість: ~ 00:50:00
Опис випусків

1 випуск. ЛЮДОЖЕР У НОВІЙ КАХОВЦІ.
У першому випуску проекту Костянтин Стогній розповість історію маніяка-ідеолога, який, прагнучи очистити світ від проституток, з’їдав тіла своїх жертв.

У січні 2004 року країну сколихнуло жахливе повідомлення: протягом 5 років у Новій Каховці, що на Херсонщині, орудував серійний убивця. В історію вітчизняної криміналістики злочинець увійшов не лише, як душогуб, а ще як канібал.

Після затримання душогубець зізнався, що намагався таким чином боротися зі злочинністю у місті, а саме — з проституцією. Вбивця втирався в довіру до жертв і, зрештою, без особливих проблем міг їх вбивати.

Майже 5 років чоловік водив за ніс міліціонерів усієї Херсонської області. Увесь цей час ніхто з правоохоронців навіть не здогадувався, який він нещадний до своїх жертв і наскільки небезпечний для тих, хто не поділяє його поглядів.

Якість: SATRip  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts